Povlečení a utěrky se slevou 50 % až 70 %

2. 2. 2020

Sdílejte tuto nabídku svým blízkým, ať také ušetří:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
E-mailem

Dnes jsme objevili velmi zajímavé slevy na povlečení a utěrky. Jedná se akční produkty na e-shopu rodinnebaleni.cz který se zaměřuje na věci do domácnosti.

Kromě povlečení můžete ušetřit i na nákupu ručníků, přikrývek, ponožek, nebo oblíbených plastových krabiček. Ceny už jsou v základu hodně nízko a nákup na tomto eshopu se opravdu vyplatí.

Třeba bavlněné povlečení EDITA, které je navíc vyrobeno v České republice je nyní v akci za 249 Kč. Nutno podotknout, že se jedná o povlečení na jednolůžko.

Bavlněné povlečení EDITA EXCLUSIVE – hnědá

Ale i větší dvojlůžkové povlečení pořídíte za velmi výhodnou cenu. Například povlečení Žaneta, také české výroby a 100% bavlněné je z 1199 Kč zlevněno na 399 Kč!

Bavlněné povlečení na dvě lůžka ŽANETA 2

Nás však nejvíce zaujala sada tří 100% bavlněných utěrek. Které stojí pouze 69 Kč, což je 23 Kč na jednu kvalitní utěrku! No, my už máme objednáno. 🙂 Protože za tuhle cenu prostě musíme.

Kuchyňské utěrky 3 ks (mix barev) 50×70 cm

Chcete získat přehled o akcích, soutěžích, slevových kupónech?

Nezapomeňte se přihlásit do našeho newsletteru, nebo dejte like naší Facebookové stránce.

Štítky

Sdílejte tuto nabídku svým blízkým, ať také ušetří:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
E-mailem

Podobné akce

Nové akce ihned na e-mail?

Chcete se dozvědět o všech nových akcích jako první? Přihlaste se k odběru našeho slevového zpravodaje a už vám žádná akce neunikne. Získáte naprostý přehled a ušetříte.