Poslední 2 dny výprodeje spodního prádla na Astratex se slevou až 70 %

30. 1. 2020

Sdílejte tuto nabídku svým blízkým, ať také ušetří:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
E-mailem

Jeden z největších českých e-shopu se spodním prádlem a doplňky má do pátku (31. 1. 2020) výprodej se slevami až 70 %. Ve výprodeji naleznete spoustu podprsenek, kalhotek, plavek a spodního prádla pro muže.

Například podprsenka Susanne Beige Bralette je nyní v akci jen za 186 Kč. Hodí se však říci, že pouze v posledních dvou velikostech. Další produkty jsou na tom s velikostmi lépe. Nicméně je dost možné, že v posledních pár kusech, Takže s nákupem moc dlouho neotálejte.

Podprsenka Astratex Susanne Beige Bralette

Jak vyzkoušet zboží zdarma?

Za zmínku také stojí, že eshop nabízí platbu pomocí služby Twisto. Díky ní si můžete oblečení vyzkoušet zdarma. Twisto totiž umožňuje zaplatit až za 14 dní po objednání zboží. Což ve výsledku znamenám, že můžete objednat zboží, vyzkoušet a pokud vám bude sedět, tak i zaplatit. Pokud vám sedět nebude, jednoduše zašlete zboží zpět a peníze „vyřeší“ eshop s Twistem – vrácením peněz.

Služba Twisto je v základu zdarma. Můžete si objednat kartu, nebo platební náramek. Kartu je možné přidat do Apple Pay, nebo Google Pay.

Štítky

Sdílejte tuto nabídku svým blízkým, ať také ušetří:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
E-mailem

Podobné akce

Nové akce ihned na e-mail?

Chcete se dozvědět o všech nových akcích jako první? Přihlaste se k odběru našeho slevového zpravodaje a už vám žádná akce neunikne. Získáte naprostý přehled a ušetříte.