Logo ZEMAN maso-uzeniny – letáky ZEMAN maso-uzeniny

Akční letáky

ZEMAN maso-uzeniny

Akční leták

ZEMAN maso-uzeniny leták

Akční ZEMAN leták vždy informuje o akcích Norma na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v ZEMAN jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku ZEMAN. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách ZEMAN se slevami na vybraný sortiment masa a uzenin.

V novém letáku ZEMAN samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i ZEMAN leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.prodejnyzeman.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták ZEMAN a informuje o akčních cenách ZEMAN, akcích ZEMAN a slevách ZEMAN na vybrané produkty.

Samozřejmostí je také online leták ZEMAN na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude ZEMAN nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální ZEMAN leták vydává každé pondělí. Reklamní leták ZEMAN je vydáván s týdenní platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré maso a uzeniny? ZEMAN maso-uzenin jsou správnou volbou.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků ZEMAN maso-uzeniny naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

ZEMAN maso-uzeniny otevírací doba

Podívejte se, kdy má ZEMAN maso-uzeniny otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba ZEMAN maso-uzeniny jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální ZEMAN maso-uzeniny leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo ZEMAN maso-uzeniny – letáky ZEMAN maso-uzeniny
7:00 – 19:00
Nejčastější otevírací doba ZEMAN maso-uzeniny prodejen.

Otevírací doba ZEMAN maso-uzeniny ve státní svátek

informace o obchodu

ZEMAN maso-uzeniny

ZEMAN maso-uzeniny je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Pod názvem ZEMAN maso-uzeniny, a. s. najdete specializovanou síť řeznictví, která v současné době čítá více než 100 prodejen téměř po celé České republice a další specializované prodejny se úspěšně otevírají. Nabízí sortiment čerstvého masa, uzenin, lahůdek, pečiva a ve vybraných prodejnách i teplé pultové zboží.

V řeznictvích ZEMAN najdete tradiční masné a uzenářské výrobky vyráběné podle klasických receptur a za použití nejmodernějších technologií za přijatelné ceny. Díky každodenním dodávkám z hlavního závodu si zákazníci mohou vychutnat čerstvé výrobky každý den.

TELEFON: 318 401 111

E-MAIL: zeman@prodejnyzeman.cz

ADRESA:
ZEMAN maso – uzeniny, a.s.
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4

IČO: 07387156
DIČ: CZ07387156

Historie Zemanova řeznictví sahá až do roku 1897, kdy tehdy ještě ne dvacetiletý Alois Schneider zahájil rodinnou řeznickou tradici. Po něm následovaly další generace.

Bohužel v důsledku znárodnění soukromý podnik v roce 1948 zanikl. Rodina naštěstí řeznický cech neopustila a v roce 1991 se bratrům Robertu a Josefu Schneiderovým podařilo navázat na tuto tradici otevřením prvního obchodu a výrobny uzenin v Plzni.

Postupně došlo k rozšíření poboček a prodeje, byla postavena nová stejnojmenná výrobna uzenin a společnost se rozdělila na dvě části, výrobní a maloobchodní, které vytvořily specializovanou síť prodejen masa, uzenin a lahůdek pod značkou Zeman.

Na začátku roku 2004 převzal mladší z bratrů Robert obě společnosti, výrazně rozšířil výrobní kapacity a o pět let později se stal největším výrobcem uzenin v České republice.
V roce 2012 prodal výrobní závod v Plzni investiční skupině Penta. Řeznictví Zeman zůstává ve skupině firem Roberta Schneidera, dalším partnerem skupiny se stává Eduard Koranda, který je zodpovědný za maloobchod a výrobu. Hlavním produktem je prodej čerstvého českého masa a uzenin podle tradičních (národních) receptur. V roce 2013 byl otevřen nový výrobní závod v Zábřehu na Moravě.

V roce 2015 společnost získala další objekt, výrobní areál bývalého masokombinátu Příbram. V roce 2018 byla společnost rozdělena na dvě části. Specializovanému maloobchodnímu řetězci ZEMAN maso-uzeniny, a.s. a výrobní části Uzeniny Příbram, a.s.

Lidé také hledají