Logo Žabka – letáky Žabka

Akční letáky

Žabka

Akční leták

Žabka leták

Akční Žabka leták vždy informuje o akcích Norma na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Žabce jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Žabka. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Žabka se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Žabka samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Žabka leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.izabka.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Žabka a informuje o akčních cenách Žabka, akcích Žabka a slevách Žabka na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Žabka také další služby. Samozřejmostí je také online leták Žabka na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Žabka nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Žabka leták vydává každou středu. Reklamní leták Žabka je vydáván s 14 denní platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Žabce je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Žabka naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Žabka otevírací doba

Podívejte se, kdy má Žabka otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Žabka jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Žabka leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Žabka – letáky Žabka
6:00 – 23:00
Nejčastější otevírací doba Žabka prodejen.

Otevírací doba Žabka ve státní svátek

informace o obchodu

Žabka

Žabka je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Žabka je zavedená síť prodejen potravin v České republice, zejména v Praze a Středočeském kraji. Cílem a vizí je usnadnit a zpříjemnit zákazníkům nakupování, nabídnout jim co nejširší výběr produktů, aby vždy našli to, co potřebují, a zajistit jejich maximální spokojenost s obchody a službami Žabka.

Prodejny jsou provozovány formou franšízy, což znamená, že je provozují nezávislí podnikatelé podle standardů stanovených společností Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.. Síť prodejen Žabka se neustále rozrůstá, a proto stále hledáme nové zaměstnance, kteří díky know-how Tesco a síle naší skupiny nabídnou našim zákazníkům ten nejlepší zážitek z nakupování.

Kromě toho Žabka nabízí svým zákazníkům řadu dalších služeb. Zde si můžete dobít mobilní telefon, vybrat hotovost nebo koupit los. Platit můžete pohodlně kreditní kartou, v hotovosti, eurech nebo poukázkami. Zboží objednané v e-shopu si navíc můžete vyzvednout na více než 70 prodejních místech a ušetřit tak náklady na dopravu. Platit můžete přímo v obchodě.

TELEFON: 731 672 019

E–MAIL: info@izabka.cz

ADRESA:
Centrála Tesco FranchiseStores ČR s.r.o.
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

Dne 1. října 2011 došlo ke změně názvu společnosti na Tesco Franchise Stores ČR a.s. a dne 4. ledna 2016 ke změně právní formy společnosti na Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.. Společnost působí jako samostatná společnost skupiny Tesco, která v České republice provozuje síť prodejen potravin Žabka, především v Praze a jejím širším okolí, ale i v dalších lokalitách středních, západních, jižních a severních Čech.

Lidé také hledají