Tesco logo – letáky Tesco

Akční letáky

Tesco

Akční leták

Tesco leták

Akční Tesco leták vždy informuje o akcích Tesco na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Tesco jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Tesco. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Tesco se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Tesco samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Tesco leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.itesco.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Tesco a informuje o akčních cenách Tesco, akcích Tesco a slevách Tesco na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Tesco také další služby. Samozřejmostí je také online leták Tesco na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Tesco nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Tesco leták vydává každou středu. Reklamní leták Tesco je vydáván s týdenní platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Tescu je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Tesco naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Tesco otevírací doba

Podívejte se, kdy má Tesco otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Tesco jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Tesco leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Tesco logo – letáky Tesco
7:00 – 20:00
Nejčastější otevírací doba Tesco prodejen.

Otevírací doba Tesco ve státní svátek

informace o obchodu

Tesco

Tesco je oblíbený řetězec nejen v České republice.

V České republice provozujeme 230 obchodů, 19 čerpacích stanic a 7 nákupních center. Provozujeme také franšízovou síť přibližně 135 prodejen Žabka. V roce 2012 jsme jako první řetězec v České republice otevřeli internetový obchod s potravinami “Potraviny On-line”, který v současné době funguje v Praze, Mladé Boleslavi a Kladně a do budoucna plánujeme jeho rozšíření do dalších regionů.

Společnosti Tesco velmi záleží na ochraně naší planety a postupně se zavazuje k velmi ambiciózním cílům, které přinesou skutečnou změnu. Spojili se se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF) a vytvořili strategické partnerství.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 800 222 555, Po–Ne: od 08:00 do 23:00

ADRESA:
Tesco Stores ČR a.s.
Sídlo: Vršovická 1527/68b,
Praha 10, 100 00
Identifikační číslo: 45308314
Sp. zn.: B 1377 vedená u Městského soudu v Praze

Společnost Tesco založil ve Velké Británii podnikatel Jack Cohen, syn židovských přistěhovalců z Polska. Po návratu z války, během níž sloužil v britském královském letectvu, si v roce 1919 otevřel obchod s potravinami v Hackney ve východním Londýně. Název Tesco vytvořil z iniciálů jména obchodníka s potravinami T. E. Stockwella, který dodával čaj do jeho obchodu, a prvních dvou písmen svého příjmení Cohen. Značka Tesco se poprvé objevila na čaji s názvem Tesco Tea v roce 1924. O několik let později Cohen otevřel první obchod Tesco v maloobchodní prodejně v londýnské čtvrti Edgware. Ve 30. a 40. letech 20. století postupně přibylo několik desítek dalších obchodů.

Skupina Tesco působí v České republice především prostřednictvím společnosti Tesco Stores ČR a.s., která je zapsána v obchodním rejstříku pod číslem 453 08 314 od 23. března 1992. Jediným akcionářem této společnosti je Tesco Holdings B.V., která patří do skupiny Tesco plc. V představenstvu a dozorčí radě společnosti Tesco Stores ČR je několik občanů České republiky a Spojeného království.

Na český trh vstoupila v roce 1996, kdy od americké společnosti K-Mart koupila šest obchodních domů: Prior v Brně, Prior v Hradci Králové, Ještěd v Liberci, Prior v Pardubicích, Prior v Plzni a Máj v Praze. První samostatný hypermarket Tesco byl otevřen v Praze na Zličíně v roce 1998. V roce 2004 provozovalo Tesco kromě šesti obchodních domů také 28 hypermarketů a jeden supermarket a s obratem 21 miliard Kč se umístilo na pátém místě mezi maloobchodními řetězci v České republice.

Ve finančním roce 2020/21 dosáhlo Tesco v České republice tržeb ve výši 41,8 miliardy korun, čímž se podle žebříčku sestaveného společností Skála & Šulc umístilo na pátém místě mezi maloobchodními řetězci.

Lidé také hledají