Logo TERNO – letáky TERNO

Akční letáky

TERNO

Akční leták

TERNO leták

Akční TERNO leták vždy informuje o akcích TERNO na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v TERNO jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku TERNO. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách TERNO se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku TERNO samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i TERNO leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.terno.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták TERNO a informuje o akčních cenách TERNO, akcích TERNO a slevách TERNO na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí TERNO také další služby. Samozřejmostí je také online leták TERNO na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude TERNO nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální TERNO leták vydává každou středu. Reklamní leták TERNO je vydáván s týdenní platností vždy od středy do úterý následujícího týdne.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V TERNU je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků TERNO naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

TERNO otevírací doba

Podívejte se, kdy má TERNO otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba TERNO jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální TERNO leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo TERNO – letáky TERNO
7:00 – 20:00
Nejčastější otevírací doba TERNO prodejen.

Otevírací doba TERNO ve státní svátek

informace o obchodu

TERNO

TERNO je oblíbený řetězec nejen v České republice.

TERNO je zvláštní skupina českých a moravských supermarketů, které se specializují na nabídku potravin od regionálních a místních výrobců a pěstitelů, s nimiž mají dlouhodobé vztahy. Aktivně oslovují pěstitele, zpracovatele a výrobce potravin z určitého regionu. Hledají výrobce, kteří se hlásí k místním tradicím a umění předků. Například pekaři, řezníci, mlékaři a další výrobci potravin, kteří ručí za kvalitu své pověsti.

Supermarkety TERNO jsou rozděleny do dvou skupin. Supermarkety TERNO v Českých Budějovicích, Olomouci, Hradci Králové, Týně nad Vltavou, Třeboni, Bechyni a Trhových Svinech provozuje společnost Jednota, spotřební družstvo v Českých Budějovicích, zatímco Terno Zlín, Český Krumlov, Prachatice, Jihlava a Strakonice fungují na bázi franšízy. Pobočky TERNO společnosti Jednota, s.d. České Budějovice se navíc v rámci projektu “Kvalitní potraviny z našeho regionu” zaměřují na nabídku kvalitních regionálních výrobků od předních českých výrobců.

Jediný supermarket Terno České Budějovice lze vzhledem k velikosti prodejní plochy zařadit mezi hypermarkety. Vzhledem k šíři nepotravinářského sortimentu ji však do této kategorie zařadit nelze.

ADRESA:
JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
Pražská 2176/65,
370 04 České Budějovice

První supermarket TERNO byl otevřen v Českých Budějovicích v roce 1995, o dva roky později následovaly supermarkety v Olomouci a Hradci Králové. V následujících letech byly postupně otevřeny další prodejny v Jihlavě, Třeboni, Prachaticích a dalších městech republiky. V současné době je v naší oblasti v provozu dvanáct obchodů, všechny jsou otevřeny denně s výjimkou supermarketu ve Zlíně, který je v neděli zavřený.

Lidé také hledají