Logo Tamda Foods – letáky Tamda Foods

Akční letáky

Tamda Foods

Akční leták

Tamda Foods leták

Akční Tamda Foods leták vždy informuje o akcích Tamda Foods na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Tamda Foods jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Tamda Foods. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Tamda Foods se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Tamda Foods samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Tamda Foods leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.tamda.eu/?lang=cs. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Tamda Foods a informuje o akčních cenách Tamda Foods, akcích Tamda Foods a slevách Tamda Foods na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Tamda Foods také další služby. Samozřejmostí je také online leták Tamda Foods na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Tamda Foods nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Tamda Foods leták vydává každou středu. Reklamní leták Tamda Foods je vydáván s týdenní platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Tamda Foods je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Tamda Foods naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Tamda Foods otevírací doba

Podívejte se, kdy má Tamda Foods otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Tamda Foods jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Tamda Foods leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Tamda Foods – letáky Tamda Foods
9:00 – 19:00
Nejčastější otevírací doba Tamda Foods prodejen.

Otevírací doba Tamda Foods ve státní svátek

informace o obchodu

Tamda Foods

Tamda Foods je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Se současným rozvojem maloobchodních sítí nejen vietnamských, ale i českých podnikatelů splnilo založení společnosti Tamda Foods potřebu dodávek zboží pro systémy mnoha velkých prodejen vietnamských a českých podnikatelů po celé České republice.

S více než 40 000 produkty a více než 10 000 propagačními nabídkami denně je společnost Tamda Foods schopna uspokojit potřeby všech maloobchodníků.

Tamda Foods se nachází na dobrém místě, má vynikající velké prostory, kvalifikované systémy, profesionální služby, nadšený personál, a proto se Tamda Foods již dávno stala správnou volbou pro každého majitele maloobchodu.

TELEFON: 222 132 119

E-MAIL: info@tamda.eu

ADRESA:
Libušská 319/126,
142 00 Praha

Na začátku to byl jen sen několika Vietnamců žijících v zahraničí, kteří chtěli přinést hodnoty vietnamských a asijských výrobků na obrovský evropský trh. Tak vznikla společnost Tamda Foods. Investovali do společnosti a nakonec z ní vybudovali silnou a prosperující skupinu Tamda Group. S pomocí finančních prostředků, lidských zdrojů, dlouholetého plánování, propojení obchodních partnerů a nadšení těch, kteří položili první stavební kameny, byl 29. března 2011 založen první supermarket Tamda Foods, který se specializuje na velkoobchod a maloobchod na tržnici Sapa v Praze.

Tamda Foods rozumí základním potřebám českého maloobchodního trhu a vychází vstříc požadavkům supermarketů, obchodů a vietnamských restaurací po celé České republice. Společnost Tamda Foods si tak vybudovala silnou obchodní značku s partnery a místními společnostmi v potravinářském průmyslu.

Lidé také hledají