Logo Rohlík – letáky Rohlík

Akční letáky

Rohlik.cz

Akční leták

Rohlik.cz leták

Akční Rohlik.cz leták vždy informuje o akcích Rohlik.cz na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Rohlik.cz jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Rohlik.cz. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Rohlik.cz se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb. Kromě široké nabídky produktů nabízí Rohlik.cz také další služby.

V novém letáku Rohlik.cz samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Rohlik.cz leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.rohlik.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Rohlik.cz a informuje o akčních cenách Rohlik.cz, akcích Rohlik.cz a slevách Rohlik.cz na vybrané produkty.

Samozřejmostí je také online leták Rohlik.cz na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Rohlik.cz nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Rohlik.cz je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Rohlik.cz naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Rohlik.cz otevírací doba

Podívejte se, kdy má Rohlik.cz otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Rohlik.cz jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Rohlik.cz leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Rohlík – letáky Rohlík
6:30 – 22:00
Nejčastější otevírací doba Rohlik.cz prodejen.

Otevírací doba Rohlik.cz ve státní svátek

informace o obchodu

Rohlik.cz

Rohlik.cz je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Online supermarket Rohlik.cz se řídí heslem: “Dobré jídlo, dobří lidé, lepší svět”. Prostřednictvím webových stránek nebo mobilní aplikace Rohlik.cz, kterou si můžete stáhnout z App Store a Google play, můžete během několika minut provést drobné i větší nákupy.

Nákup na Rohlik.cz může být u vás dokonce již za 2 až 3 hodiny.

Rohlik.cz spolupracuje s řadou dalších firem, jejichž zboží můžete v online supermarketu Rohlik.cz zakoupit. Patří mezi ně britská značka Marks & Spencer, profesionální vlasová péče Biolage, biopotraviny z Německa Alnatura nebo lékárna BENU. Rohlik.cz podporuje naše zemědělce, a proto je v nabídce Rohlik.cz mnoho zemědělských produktů.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 800 730 740, Po–Ne: od 7:00 do 23:00

E-MAIL: zakaznici@rohlik.cz

KANCELÁŘ A KORESPONDENČNÍ ADRESA:
Velká Pecka s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín

FAKTURAČNÍ ADRESA:
Velká Pecka s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín

IČ: 03024130
DIČ: CZ03024130
Spisová značka C 226550 vedená u Městského soudu v Praze.

Rohlik.cz z počátku působil v Praze a Brně, v roce 2017 se rozšířil do Plzně, Liberce, Ústí nad Labem, Hradce Králové a Pardubic. V roce 2018 se přestěhoval do Olomouce. Od roku 2021 Rohlik.cz dodává také do Benešova, Příbrami, Jablonce n. N., Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Kolín, Kutná Hora, Litoměřice, Roudnice n. L, Ústí n. L. L., Teplice, Jihlava, Břeclav, Prostějov, Přerov, Olomouc, Kroměříž, Lipník nad Bečvou, Zlín a Ostravy.

Rohlik.cz expandoval do zahraničí také do Maďarska pod názvem Kifli.hu, do Rakouska pod názvem Gurkerl.at a do Německa pod názvem Knuspr.de. V blízké budoucnosti se plánuje další expanze do Francie, Rumunska, Itálie a Španělska.

Lidé také hledají