Logo Ratio – letáky Ratio

Akční letáky

RATIO

Akční leták

RATIO leták

Akční RATIO leták vždy informuje o akcích RATIO na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v RATIO jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku RATIO. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách RATIO se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku RATIO samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i RATIO leták příští měsíc dostupný v papírové i online podobě na www.ratio.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták RATIO a informuje o akčních cenách RATIO, akcích RATIO a slevách RATIO na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí RATIO také další služby. Samozřejmostí je také online leták RATIO na příští měsíc. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude RATIO nabízet příští měsíc a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální RATIO leták vydává každý měsíc. Reklamní leták RATIO je vydáván s měsíční platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V RATIO je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků RATIO naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

RATIO otevírací doba

Podívejte se, kdy má RATIO otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba RATIO jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální RATIO leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Ratio – letáky Ratio
6:00 – 16:30
Nejčastější otevírací doba RATIO prodejen.

Otevírací doba RATIO ve státní svátek

informace o obchodu

RATIO

RATIO je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Společnost Ratio s.r.o. potvrzuje svůj velkoobchodní charakter poskytováním skutečných velkoobchodních služeb, jako je práce obchodních zástupců, vlastní doprava a poskytování seřazovacích služeb dohodnutých společně s dodavateli společnosti Ratio.

RATIO s.r.o. je obchodní společnost, která ve své velkoobchodní prodejně v Praze 5 – Velkotržnici Lipencích nabízí kompletní sortiment potravinářského a drogistického zboží.

Hlavními zákazníky jsou restaurace, penziony, maloobchody, cukrárny, sezónní podniky a nově také rodinné obchody.

Společnost se specializuje na široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, cukrovinek, konzervovaného zboží, kávy a čaje a papírových hygienických výrobků. Sortiment samozřejmě zahrnuje také mléčné a uzenářské výrobky, sušené ovoce, koření, suché směsi, lahůdkářské výrobky, biopotraviny, čerstvé ovoce a zeleninu z dia potravin a kompletní sortiment drogerie pro maloobchod a gastronomii.

Společnost RATIO každý měsíc představuje atraktivní sortiment výrobků ve formě brožury o přibližně 70 stranách.

TELEFON: 296 828 303

ADRESA:
Velkotržnice Lipence,
K Radotínu 492, Hala 7,
156 00 Praha 5

Společnost RATIO s.r.o. byla založena 15.4.1992 jako ryze obchodní česká společnost. Zpočátku se společnost zaměřovala na zahraniční obchod, tj. na dovoz alkoholických nápojů především z Finska. Poptávka po tomto zboží byla značná a hlavní pozornost byla věnována značce finského státního podniku ALKO – FINLANDIA A KOSKENKORVA.

V roce 1993 společnost zakoupila malý prodejní areál v Lipencích na Velkotržnicku. V té době se zde obchodovalo pouze s čerstvým ovocem a zeleninou. Společnost Ratio otevřela svůj první a v té době jedinečný velkoobchodní trh Cash and Carry. Sortiment nebyl příliš rozsáhlý, ale postupem času se přidávali další dodavatelé, zejména čeští výrobci, jako jsou konzervárny a mlékárny.
Od té doby se společnost téměř každý rok rozrůstala, a to jak prostorově, tak i rozsahem. Postupně byla zřízena také služba doručování do provozoven zákazníků. Zákazníci se stali stálými zákazníky a sami se zajímali o zboží, které je pro ně vhodné. Tímto způsobem se společnost rozrůstala až do roku 2000, kdy postavila novou přístavbu haly o dnešní rozloze 7000 m2 s kompletním sortimentem potravin a drogerie. Situace společnosti nebyla vždy jednoduchá, protože v roce 1996 vstoupily na trh nadnárodní řetězce se zahraničním kapitálem a snažily se zlikvidovat český nezávislý trh. Společnost si však díky své filozofii a velmi korektním obchodním vztahům získala stabilní pozici na českém obchodním trhu.

Společnost bohužel postihly ničivé povodně, jednou v roce 2002 a podruhé v roce 2013.
Po povodních v roce 2013 proběhla modernizace společnosti, která se podle našeho názoru zdařila.

Lidé také hledají