Logo Řeznictví RABBIT – letáky Řeznictví RABBIT

Akční letáky

Řeznictví RABBIT

Akční leták

Řeznictví RABBIT leták

Akční RABBIT leták vždy informuje o akcích RABBIT na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v RABBIT jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku RABBIT. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách RABBIT se slevami na vybraný sortiment masa. Leták RABBIT nabízí zvýhodněné ceny kuřat, vajec, králičího, vepřové a hovězího masa.

Maso z výrobny přichází přímo na pult bez jakýchkoli zastávek. RABBIT kontroluje celý řetězec od pole přes krmnou směs, chov až po maso pro zákazníka. Nabízí kvalitní české výrobky za příznivé ceny.

RABBIT ručí za 100% český původ a kvalitu kuřete od snesení vajíčka až na řeznický pult.
Kuřata pochází výhradně z českých chovů. Jsou krmena vlastní krmnou směsí z RABBIT Chotýšany a.s.
Díky projektu „České kuřecí“, si může zákazník u kteréhokoliv výrobku ověřit jeho původ, místo a den zpracování, informace o výrobci krmiv apod.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Řeznictví RABBIT také další služby. Samozřejmostí je také online leták RABBIT na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude RABBIT nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální RABBIT leták vydává každé pondělí. Reklamní leták RABBIT je vydáván s týdenní platností tedy do neděle.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Řeznictví RABBIT naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Řeznictví RABBIT otevírací doba

Podívejte se, kdy má Řeznictví RABBIT otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Řeznictví RABBIT jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Řeznictví RABBIT leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Řeznictví RABBIT – letáky Řeznictví RABBIT
8:00 – 16:00
Nejčastější otevírací doba Řeznictví RABBIT prodejen.

Otevírací doba Řeznictví RABBIT ve státní svátek

informace o obchodu

Řeznictví RABBIT

Řeznictví RABBIT je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Kvalitní maso a uzeniny si již můžete koupit v 77 řeznictvích RABBIT po ČR.

RABBIT Řeznictví existuje již 30 let a snaží se poctivou prací a řádným hospodařením převzít odpovědnost vůči půdě, svým zaměstnancům a zákazníkům. Zajistit dlouhodobé a udržitelné využívání jedinečného českého bohatství, které jsme zdědili po našich předcích, a to zemědělské půdy.

Vlastní výroba krmiv z rostlin pro moderní chov drůbeže, prasat a skotu. RABBIT zpracovává v tradičních zpracovatelských závodech pouze produkty od českých zemědělců, neustále modernizuje a zdokonaluje výrobu a splňuje nejvyšší standardy pro výrobu čerstvého, zdravého a poctivého masa.

Cílem společnosti RABBIT Řeznictví je vyrábět produkty, jejichž původ je plně kontrolován a jejichž kvalita je zaručena jejich názvem.

E-MAIL: rabbit@rabbit.cz, reznictvi@rabbit.cz

ADRESA:
RABBIT TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV A.S.
Sokolská 302,
257 63 Trhový Štěpánov

IČ: 18622437
DIČ: 18622437

Lidé také hledají