Logo Potraviny CZ – letáky Potraviny CZ

Akční letáky

Potraviny CZ

Akční leták

Potraviny CZ leták

Akční Potraviny CZ leták vždy informuje o akcích Potraviny CZ na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Potraviny CZ jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Potraviny CZ. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Potraviny CZ se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Potraviny CZ samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Potraviny CZ leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.potravinycz.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Potraviny CZ a informuje o akčních cenách Potraviny CZ, akcích Potraviny CZ a slevách Potraviny CZ na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Potraviny CZ také další služby. Samozřejmostí je také online leták Potraviny CZ na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Potraviny CZ nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Potraviny CZ leták vydává každou středu. Reklamní leták Potraviny CZ je vydáván se 14 denní platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Potraviny CZ je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Potraviny CZ naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Potraviny CZ otevírací doba

Podívejte se, kdy má Potraviny CZ otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Potraviny CZ jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Potraviny CZ leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Potraviny CZ – letáky Potraviny CZ
6:00 – 20:00
Nejčastější otevírací doba Potraviny CZ prodejen.

Otevírací doba Potraviny CZ ve státní svátek

informace o obchodu

Potraviny CZ

Potraviny CZ je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Síť prodejen Potraviny CZ byla založena 1. srpna 2012. Spojuje již 100 úspěšných obchodů a 100 oblíbených gastronomických podniků. Potraviny CZ vám nabízí mnohem výhodnější nabídku podmínky smluvních dodavatelů a odborníků marketingová podpora.

V síti obchodů Potraviny CZ najdete široký sortiment potravin a drogerie. Potraviny CZ nabízí pod vlastní značkou Dobrý výběr to nejlepší a nejzajímavější zboží od českých výrobců. Sortiment značky Dobrý výběr tvoří jak potravinářské, tak drogistické výrobky.

Potraviny CZ, které patří do skupiny Flop, najdete v krajích Jihočeském, Jihomoravském, Pardubickém, Plzeňském, Ústeckém, Středočeském, v Praze a na Vysočině.

TELEFON: 720 991 241

E–MAIL: info@flosman.cz

ADRESA:
Dělostřelecká 296,
Příbram 261 01

Maloobchodní síť Potraviny CZ provozuje ryze česká společnost Flosman a.s., která v roce 2021 oslaví 30. výročí svého působení na trhu. Flosman vlastní čtyři velkoobchody s potravinami a drogerií a několik desítek maloobchodů. Velkoobchody společnosti Flosman patří mezi nejvýznamnější dodavatele potravin, drogerie a gastronomických výrobků, a to nejen pro sítě Flop a Potraviny CZ.

Maloobchodní řetězec Potraviny CZ založil Pogrr v roce 2012. Dnes tento řetězec zahrnuje 140 prodejen MO a 176 gastro prodejen v různých částech země. V říjnu 2020 došlo k fúzi společnosti Potraviny CZ, kterou nyní provozuje společnost Flosman a.s..

Lidé také hledají