Logo PLUS JIP – letáky PLUS JIP

Akční letáky

PLUS JIP

Akční leták

PLUS JIP leták

Akční PLUS JIP leták vždy informuje o akcích PLUS JIP na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v PLUS JIP jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku PLUS JIP. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách PLUS JIP se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku PLUS JIP samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i PLUS JIP leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.plus-jip.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták PLUS JIP a informuje o akčních cenách PLUS JIP, akcích PLUS JIP a slevách PLUS JIP na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí PLUS JIP také další služby. Samozřejmostí je také online leták PLUS JIP na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták PLUS JIP na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude PLUS JIP nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální PLUS JIP leták vydává ve středu. Reklamní leták PLUS JIP je vydáván se 14 denní platností, končí v úterý.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V PLUS JIP je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 11/07/2022.
Archiv letáků PLUS JIP naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

PLUS JIP otevírací doba

Podívejte se, kdy má PLUS JIP otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba PLUS JIP jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální PLUS JIP leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo PLUS JIP – letáky PLUS JIP
7:00 – 18:00
Nejčastější otevírací doba PLUS JIP prodejen.

Otevírací doba PLUS JIP ve státní svátek

informace o obchodu

PLUS JIP

PLUS JIP je oblíbený řetězec nejen v České republice.

PLUS JIP je výhradně česká společnost se středně velkou sítí maloobchodních prodejen s dvacetiletou tradicí. Síť nyní tvoří více než 140 prodejen ve velkých i malých městech. Cílem společnosti je poskytovat nízké ceny, snadné a příjemné nakupování.

Hlavní pilíře společnosti jsou osobní přístup k zákazníkovi a další:

• Pečlivý výběr sortimentu
• Centrálně řízený nákup
• Společný marketing
• Silná značka na trhu
• Zachování identity rodinných firem

Řetězec PLUS JIP nabízí také možnost nákupu online prostřednictvím e-shopu PLUS JIP, který představuje celý sortiment PLUS JIP čítající až 30 000 položek. Tato služba je dostupná pouze pro podnikatele/partnery v rámci JIP PLUS s platnou registrací.

TELEFON: 376 502 411

E–MAIL: info@spar.cz

ADRESA:
PLUS JIP s.r.o
Nádražní 1298,
342 01 Sušice

IČ: 45353450
DIČ: CZ45353450
Obchodní rejstřík vedený Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 2393

Řetězec PLUS JIP má dlouhou a úspěšnou historii.
Vyvinul se z největšího a nejúspěšnějšího maloobchodního řetězce na světě SPAR, jehož členové jsou úspěšní již více než 20 let. V minulosti položily základy národních řetězců a sítí v zemi.

Lidé také hledají