Logo Penny – letáky Penny

Akční letáky

Penny

Akční leták

Penny leták

Akční Penny leták vždy informuje o akcích Penny na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Penny jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Penny. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Penny se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Penny samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Penny leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.penny.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Penny a informuje o akčních cenách Penny, akcích Penny a slevách Penny na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Penny také další služby. Samozřejmostí je také online leták Penny market na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Penny nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Penny leták vydává každý čtvrtek. Reklamní leták Penny market je vydáván s týdenní platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Penny je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Penny naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Penny otevírací doba

Podívejte se, kdy má Penny otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Penny jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Penny leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Penny – letáky Penny
7:00 – 20:00
Nejčastější otevírací doba Penny prodejen.

Otevírací doba Penny ve státní svátek

informace o obchodu

Penny

Penny je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Penny Market s.r.o. je dceřinou společností mezinárodního řetězce REWE, který provozuje více než 15 000 prodejen ve 20 evropských zemích a zaměstnává přibližně 330 000 lidí. Kromě České republiky najdete PENNY také v Německu, Rakousku, Itálii, Maďarsku a Rumunsku.

Jako první diskontní prodejce na českém trhu nabízí Penny svým zákazníkům možnost platby kartou ve všech pobočkách již od roku 2004.

Udržitelné hodnoty a s nimi spojená společenská odpovědnost jsou jedním ze základních kamenů firemní kultury a hodnot společnosti Penny Market. Zaměstnanci neustále pracují na tom, aby na trh uváděli udržitelnější výrobky a služby. Celý náš sortiment je šetrný k životnímu prostředí a pochází přímo z regionů. Po celou dobu svého působení v České republice se společnost zapojuje do řady aktivit, které se týkají právě společenské odpovědnosti. Penny store má 4 strategické pilíře: životní prostředí, ekonomika, sociální oblast a péče o zaměstnance.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 800 202 220, Po–So: od 8:00 do 18:00

E-MAIL: info@penny.cz

ADRESA:
PENNY Market s.r.o.
Počernická 257
250 073 Radonice

Penny na český trh vstoupila v roce 1997 a okamžitě se zaměřila na regionální rozvoj. Díky tomu dnes provozuje více než 390 poboček a je lídrem na trhu s nejhustší distribuční sítí. Díky tomu zaměstnává více než 5 500 lidí. Pravidelně slaví úspěchy v programu Volba spotřebitelů a nabízí zákazníkům věrnostní program PENNY karta.

Snaží se přiblížit občanům a nabídnout jim nejen čerstvé české a regionální výrobky, ale především přátelský interiér, přijatelné ceny a osobnější přístup k zákazníkům. V prodejnách Penny market najdou zákazníci přibližně 2 000 položek z celého potravinářského sortimentu. Kromě toho je tento sortiment každý týden rozšiřován o nové nabídky v oblasti potravin a spotřebního zboží.

Lidé také hledají