Logo Norma – letáky Norma

Akční letáky

Norma

Akční leták

Norma leták

Akční Norma leták vždy informuje o akcích Norma na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Normě jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Norma. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Norma se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Norma samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Norma leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.norma-online.de/cz/. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Norma a informuje o akčních cenách Norma, akcích Norma a slevách Norma na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Norma také další služby. Samozřejmostí je také online leták Norma na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Norma nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Norma leták vydává každé pondělí. Reklamní leták Norma je vydáván s týdenní platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Normě je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Norma naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Norma otevírací doba

Podívejte se, kdy má Norma otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Norma jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Norma leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Norma – letáky Norma
7:00 – 20:00
Nejčastější otevírací doba Norma prodejen.

Otevírací doba Norma ve státní svátek

informace o obchodu

Norma

Norma je oblíbený řetězec nejen v České republice.

NORMA je jedním z předních diskontních řetězců již více než pět desetiletí a úspěšně pokračuje ve svém stabilním růstu.
Díky promyšlené koncepci, jednotnému vzhledu, atraktivnímu designu a jasné organizační struktuře NORMA každý den dodržuje své vysoké standardy kvality.

Rozsáhlý sortiment zboží denní potřeby doplňuje mimo jiné týdenní aktuální nabídka z potravinářského a nepotravinářského sektoru a také sezónní zboží, které sleduje trendy v oblasti domácnosti, rodiny a volného času. Díky své cenové politice je NORMA schopna nabídnout přibližně 1 000 potravin, zboží denní potřeby a použitelných nepotravinářských výrobků za mimořádně výhodné ceny v souladu s heslem: “Za své peníze dostanete více”.

V žebříčku obratu prodejen rychlého občerstvení v České republice, který zpracovala společnost GfK v roce 2016, se Norma umístila na 23. místě s obratem 1,66 miliardy Kč bez DPH. Obrat činí 2,56 miliardy Kč. V žebříčku 30 nejlepších českých prodejců, který pro časopis Zboží a prodej v roce 2021 sestavila společnost Skála & Šulc, se Norma umístila na 24. místě.

TELEFON: 225 996 612

E-MAIL: norma.discount.praha@iol.cz

ADRESA:
NORMA, k.s.,
Tiskařská 599/12,
108 00 Praha 10

IČO: 47114789
DIČ: CZ 47114789
Registrace: Městský soud v Praze, spis A/7483

Obchody Norma se k nám dostaly z Německa, přesněji z Fürthu, kde byla v roce 1921 založena rodinná firma George Roth. Norma, jak ji známe dnes, vznikla v 60. letech jako dceřiná společnost této společnosti. První obchod s tímto názvem byl otevřen v roce 1964 v Norimberku a měl takový úspěch, že o dvacet let později se obchody Norma rozšířily i do Francie.

První prodejny Norma v České republice byly otevřeny v roce 1992 a od té doby se jejich počet rozrostl – nyní jich je 48. Dnes je najdete v Praze, Českých Budějovicích, Plzni nebo i v menších městech, jako jsou Dačice nebo Březnice. Mimo Českou republiku a Německo je Norma zastoupena také ve Francii a Rakousku, kde má celkem více než 1 450 prodejen.

Lidé také hledají