Logo Makro – Letáky Makro

Akční letáky

Makro

Akční leták

Makro leták

Akční Makro leták vždy informuje o akcích Makro na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Makru jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Makro. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Makro se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Makro samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Makro leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.makro.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Makro a informuje o akčních cenách Makro, akcích Makro a slevách Makro na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Makro také další služby. Samozřejmostí je také online leták Makro na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Makro nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Makro leták vydává každou středu. Reklamní leták Makro je obvykle vydávána s čtrnáctidenní platností, ale některé letáky Makro mají platnost celý měsíc. Společnost jich vydává několik najednou, přičemž každá se zaměřuje na jiné produkty.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Makru je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 10/07/2022.
Archiv letáků Makro naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Makro otevírací doba

Podívejte se, kdy má Makro otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Makro jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Makro leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Makro – Letáky Makro
8:00 – 21:00
Nejčastější otevírací doba Makro prodejen.

Otevírací doba Makro ve státní svátek

informace o obchodu

Makro

Makro je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Makro Cash & Carry ČR je součástí nadnárodní skupiny Metro Group. Společnost má prodejny v přibližně třiceti zemích a sedmnáct milionů zákazníků po celém světě. Ve finančním roce 2020/2021 činil její obrat 24,8 miliardy eur.

V České republice je 13 velkoobchodních center. Najdete je v Praze, Liberci, Brně, Olomouci, Ostravě, Zlíně nebo Plzni.

Makro je firma zaměřená na velkoobchod. Díky tomu, že společnost Macro nakupuje ve velkém, může zákazníkům prodávat zboží za nejlepší velkoobchodní ceny. Pokud chcete nakoupit ještě lépe, inspirujte se v letáku Makro. Dodává se v různých variantách v závislosti na odvětví podnikání. Sledujte pravidelně Makro leták a nenechte si ujít žádnou mimořádnou slevovou nabídku. V Makru si můžete koupit chutné maso, ryby, mléčné výrobky, trvanlivé potraviny nebo hračky pro děti. Makro provozuje také čerpací stanici. Pod hlavičkou Makro najdete více než 45 000 produktů za vynikající ceny.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 281 083 083

ADRESA:
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
Jeremiášova 1249/7
150 00 Praha 5

IČ: 26 45 06 91
DIČ: CZ26 45 06 91

První obchodní dům Makro byl otevřen v Amsterdamu v roce 1968, následovaly další nejprve v Nizozemsku a později v dalších evropských zemích. V sedmdesátých a osmdesátých letech se řetězec rozšířil do Severní a Jižní Ameriky a Asie. Později však byly obchody v Severní Americe uzavřeny. Makro není určeno pro širokou veřejnost, ale pro podnikatele, kteří mohou získat přístup do obchodů po registraci.

Čeští zákazníci měli možnost nakupovat v Makru poprvé v roce 1997. První pobočka byla slavnostně otevřena v Ostravě za přítomnosti Dagmar Havlové. Tehdejší generální ředitel společnosti Makro jí poskytl finanční příspěvek na zvládnutí povodní, které v té době ochromily moravský region.

Lidé také hledají