Lidl logo - letáky Lidl

Akční letáky

Lidl

Akční leták

Lidl leták

Akční Lidl leták vždy informuje o akcích Lidl na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Lidl jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Lidl. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Lidl se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Lidl samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Lidl leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.lidl.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Lidl a informuje o akčních cenách Lidl, akcích Lidl a slevách Lidl na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Lidl také další služby. Samozřejmostí je také online leták Lidl na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Lidl nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.
Lidl vydává nový leták každé pondělí. Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Lidlu je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 09/07/2022.
Archiv letáků Lidl naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Lidl otevírací doba

Podívejte se, kdy má Lidl otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Lidl jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Lidl leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Lidl logo - letáky Lidl
7:00 – 20:00
Nejčastější otevírací doba Lidl prodejen.

Otevírací doba Lidl ve státní svátek

informace o obchodu

Lidl

Lidl je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Značka Lidl je řetězec prodejen německého maloobchodníka Dietera Schwarze, který v rámci skupiny Lidl & Schwarz vlastní také řetězec supermarketů Kaufland. Společnost Lidl zahájila svou činnost v České republice v roce 2003, kdy otevřela prvních 50 prodejen. Od té doby se národní síť rozrostla na 240 prodejen. Lidl je jednou z mála společností, která se zaměřuje především na prodej vlastních značek. Tyto značky tvoří až 80 % celkového sortimentu, jehož kvalitu a hygienické normy si společnost posuzuje sama.

Obchod je velmi oblíbený pro své speciální “Lidl týden”, jako je XXL týden, Retro týden, Italský týden, Americký týden, Francouzský týden nebo Řecký týden, díky kterým si můžete dopřát zahraniční speciality za vynikající ceny. O akčních produktech Lidl se můžete vždy s předstihem dozvědět z našeho pravidelného online letáku s aktuální týdenní nabídkou plnou slev.

Lidl najdete ve všech větších městech České republiky, například v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích, Plzni, Pardubicích nebo Hradci Králové.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 800 115 435 – Po-So: od 8:00 do 18:00 hodin

E-MAIL: hotline@lidl.cz

ADRESA:
Lidl Česká republika v.o.s.
Nárožní 1359/11
158 00 Praha 5

IČO: 26178541
DIČ: CZ26178541
Vedeno u Městského soudu v Praze, oddíl A, vložka 42824

Společnost Lidl byla založena v Německu ve 30. letech 20. století jako velkoobchod s potravinami a dalšími produkty.
Dnes je Lidl jedním z deseti největších německých prodejců potravin. Jako mezinárodní společnost působí s vlastními prodejnami po celé Evropě a USA.
První prodejny byly otevřeny v oblasti Ludwigshafenu v 70. letech 20. století a po expanzi v rámci Německa do konce 80. let a mezinárodním zapojení od počátku 90. let 20. století jsou nyní prodejny téměř ve všech evropských zemích.

Přesně před 15 lety, 26. června 2003, otevřel Lidl svých prvních 14 prodejen a zaměřil se na rychlou expanzi prodejen a na cenu v sortimentu.

V roce 2003, po více než dvou letech příprav, otevřel Lidl svých prvních 14 prodejen rozmístěných po celé republice – ve Zlíně, Kadani, Olomouci, Chebu, Jindřichově Hradci, Rakovníku, Brandýse n/L, České Lípě, Písku, Uherském Hradišti, České Třebové, Brně, Bruntále a Českých Budějovicích. Zaměstnával 800 lidí a jeho slogan zněl: Lidl je levný.

V roce 2018 už Lidl provozoval 237 prodejen po celé zemi, jeho mottem je čerstvost a jeho sortiment si zakládá na nejvyšší kvalitě za nejlepší ceny.

Lidé také hledají