Logo Kubík potraviny – letáky Kubík potraviny

Akční letáky

Kubík

Akční leták

Kubík leták

Akční Kubík leták vždy informuje o akcích Kubík na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Kubíku jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Kubík. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Kubík se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Kubík samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Kubík leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.kubik.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Kubík a informuje o akčních cenách Kubík, akcích Kubík a slevách Kubík na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Kubík také další služby. Samozřejmostí je také online leták Kubík na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Kubík nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Kubík leták vydává každé úterý. Reklamní leták Kubík je vydáván s týdenní platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Kubíku je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 11/07/2022.
Archiv letáků Kubík naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Kubík otevírací doba

Podívejte se, kdy má Kubík otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Kubík jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Kubík leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Kubík potraviny – letáky Kubík potraviny
7:00 – 17:00
Nejčastější otevírací doba Kubík prodejen.

Otevírací doba Kubík ve státní svátek

informace o obchodu

Kubík

Kubík je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Kromě maloobchodní sítě prodejen potravin Kubík zahrnuje Kubík také síť rychlého občerstvení YES Café, velkoobchod potravin Pardubice – Litomyšl – Praha, velkoobchod bytového textilu Kubík Textil, maloobchod bytového textilu Kubík Textil, cestovní kancelář Kubík Travel, výstavbu zásobovacích sítí, Galerii Miroslava Kubíka a oddělení vývoje.

Síť prodejen Kubík má v současné době 17 poboček.

Síť prodejen Kubík je zaměřena na zákazníky ve východních Čechách. V současné době si můžete vybrat z téměř 7 500 položek v 17 obchodech, včetně vlastní značky Česká cena.

Široká nabídka kvalitních regionálních výrobků v závislosti na umístění prodejen. Možnost platit účty v obchodě nebo převádět hotovost na bankovní účet (pouze na korunový účet u banky působící v ČR a pouze do výše 20 000 Kč včetně) za výhodný kurz. Služby terminálů Sazky můžete využít v prodejnách v Litomyšli a Hradci Králové (Štefánikova): Stírací losy, sázkové hry Sazka, Sportka, Lucky Ten a další, Sazka Ticket (prodej losů). Dětské koutky, snadná orientace na prodejní ploše.

TELEFON: 461 612 884

ADRESA:
Kubík a.s.
U Prašné brány 1090/2
111 21 Praha 1

Česká rodinná firma Kubík byla založena v roce 1990. Vlastníkem maloobchodní sítě Kubík je ryze česká rodinná firma Kubík, která se může pochlubit téměř třicetiletou historií. Svou první prodejnu potravin otevřela společnost Kubík v roce 1992.

Lidé také hledají