Kaufland logo – letáky Kaufland

Akční letáky

Kaufland

Akční leták

Kaufland leták

Akční leták Kaufland vždy informuje o akcích Kaufland na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Kaufland jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Kaufland. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Kaufland se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Kaufland samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Kaufland leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.kaufland.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Kaufland a informuje o akčních cenách Kaufland, akcích Kaufland a slevách Kaufland na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Kaufland také další služby. Samozřejmostí je také online leták Kaufland na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Kaufland nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.
Kaufland vydává nový leták každou středu. Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Kauflandu je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 09/07/2022.
Archiv letáků Kaufland naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Kaufland otevírací doba

Podívejte se, kdy má Kaufland otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Kaufland jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Kaufland leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Kaufland logo – letáky Kaufland
7:00 – 22:00
Nejčastější otevírací doba Kaufland prodejen.

Otevírací doba Kaufland ve státní svátek

informace o obchodu

Kaufland

Kaufland je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Značka Kaufland je síť supermarketů, hypermarketů a obchodních domů, kterou společně s Lidlem provozují německé společnosti Lidl & Schwarz-Gruppe a Lidl Stiftung & Co. KG. Kaufland se na tuzemském trhu poprvé objevil v roce 1998, kdy byl v Kladně postaven první hypermarket. Od té doby se společnost rozrostla na 132 prodejen po celé České republice.

Kromě Německa a České republiky působí Kaufland také na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Bulharsku a Rumunsku.

Kaufland a jeho dceřiné společnosti prodávají v České republice více než 327 značek. Mezi nejoblíbenější značky patří Tchibo, Orion, Nivea, Kostelecké uzeniny a Tang. Momentálně máme v databázi v České republice celkem 119 obchodů.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 800 165 894 – Po-Pa: 8:00 do 20:00

E-MAIL: press@kaufland.cz

ADRESA:
Kaufland Česká republika v.o.s
Modletice 91
251 01 Říčany

První prodejna Kaufland v České republice byla otevřena v Kladně v roce 1998. Zákazníci zde mohou zakoupit široký sortiment čerstvých i trvanlivých potravin, drogerie a spotřebního zboží.

Společnost byla založena v roce 1930, kdy Josef Schwarz vstoupil jako společník do velkoobchodu s tropickým ovocem Lidl & Co. Společnost se přejmenovala na Lidl & Schwarz KG a zaměřila se na velkoobchod s potravinami. Po válce byla společnost obnovena.

V roce 1972 bylo sídlo společnosti přesunuto do německého Neckarsulmu. O pět let později otevřela svůj první hypermarket v Backnangu – pod názvem “Handelshof” s prodejní plochou 6 000 m2. Josef Schwarz zemřel ve věku 74 let. Vedení společnosti převzal jeho syn Dieter Schwarz. V roce 1984 je v Neckarsulmu otevřen první samoobslužný obchodní dům Kaufland o rozloze 15 000 m2.

V roce 1990 otevřela společnost první Kaufland v bývalé NDR v Meißenu, následovaly další v Hojeřicích, Pirně, Freibergu, Weißenfelsu, Berlíně-Eichu a Senftenbergu. V roce 1994 otevřela společnost svou první pekárnu v prodejně Kaufland v Dessau a Lipsku.

Lidé také hledají