Logo JIP – letáky JIP

Akční letáky

JIP

Akční leták

JIP leták

Akční leták JIP vždy informuje o akcích JIP na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v JIP jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku JIP. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách JIP se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku JIP samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i JIP leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.jip-potraviny.cz. Portál Slevinov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták JIP a informuje o akčních cenách JIP, akcích JIP a slevách JIP na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí JIP také další služby. Samozřejmostí je také online leták JIP na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude JIP nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. JIP vydává nový leták každou středu.
Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V potravinách JIP je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 09/07/2022.
Archiv letáků JIP naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

JIP otevírací doba

Podívejte se, kdy má JIP otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba JIP jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální JIP leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo JIP – letáky JIP
7:00 – 18:00
Nejčastější otevírací doba JIP prodejen.

Otevírací doba JIP ve státní svátek

informace o obchodu

JIP

JIP je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Českou rodinnou firmu JIP Východní Čechy, a.s. založili v roce 1994 bratři Jan a Ivo Plškovi. To vše se základním kapitálem 120 000 Kč.
Začali podnikat jako drobní řemeslníci v porevolučním období, které nabízelo velké příležitosti a vytvořilo velký prostor. Pro realizaci různých vizí v ekonomice. Skutečná realizace podnikatelských plánů závisela na mnoha faktorech. Bohužel ne všem bylo měřeno stejným metrem, pokud jde o kapitálovou podporu počátečních investic. Společnost JIP tedy stejně jako většina ostatních podniků začínala od nuly.

Tvrdá práce na rozvoji JIP přirozeně vedla k silnému týmovému duchu společnosti, její vlastní filozofii a pragmatickému pohledu Jana a Iva Plškových na všechny zásadní vývojové a investiční kroky.

TELEFON: 466 310 794

E-MAIL: info@jip-potraviny.cz

ADRESA:
Hradišťská 407,
533 52, Pardubice – Polabiny

Od samého počátku bylo JIP zaměřeno na velkoobchodní prodej potravinářských výrobků bez základní specifikace prodejních míst (gastronomie, maloobchod, catering). V roce 1996 začala společnost JIP budovat vlastní síť diskontních prodejen po celé zemi. Tento koncept prodeje byl v té době úspěšný až do nástupu nadnárodních diskontních řetězců. V roce 1998 se společnost vzdala maloobchodního prodeje a věnovala se výhradně velkoobchodu v oblasti komplexního stravování.

Cílená profilace společnosti na trhu, který netrpí vstupem zahraničních řetězců, byla správnou volbou a díky svým prodejním výsledkům se JIP stala významným distributorem pro řadu výrobních a dodavatelských firem a zaujala vedoucí postavení v prodeji na domácím trhu.

Dalším milníkem v podnikání společnosti bylo zavedení konceptu budování prodejen Cash & Carry, kde nabízíme zákazníkům služby přímého prodeje.
Divize JIP – Retail Stores v současné době prochází kompletní transformací a profiluje se do podoby moderní maloobchodní sítě v souladu s potřebami zákazníků.

Lidé také hledají