Logo Hruška – letáky Hruška

Akční letáky

Hruška

Akční leták

Hruška leták

Akční Hruška leták vždy informuje o akcích Hruška na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Hruška jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Hruška. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Hruška se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Hruška samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Hruška leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.mojehruska.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Hruška a informuje o akčních cenách Hruška, akcích Hruška a slevách Hruška na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Hruška také další služby. Samozřejmostí je také online leták Hruška na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Hruška nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální Hruška leták vydává každé úterý a platí do následujícího pondělí. Reklamní leták Hruška je vydáván s týdenní platností.
Kromě hlavního letáku Hruška vychází čtyřikrát ročně katalog Hruška s dlouhodobým sortimentem potravin, drogerie a domácích potřeb. Katalog Hruška má platnost 2 měsíce.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V Hrušce je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 11/07/2022.
Archiv letáků Hruška naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Hruška otevírací doba

Podívejte se, kdy má Hruška otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Hruška jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Hruška leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Hruška – letáky Hruška
7:00 – 17:00
Nejčastější otevírací doba Hruška prodejen.

Otevírací doba Hruška ve státní svátek

informace o obchodu

Hruška

Hruška je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Hruška je česká společnost, která byla založena v roce 1991, už stihla oslavit 30. výročí svého působení na místním trhu. Její dceřinou společností je maloobchodní síť Hruška, která byla založena v roce 2000. Pod značkou Hruška se v současné době nachází 612 obchodů, z toho 451 vlastních. Zbývajících 161 prodejen patří franšízovým partnerům spojeným s Maloobchodní sítí Hruška.

Maloobchodní síť Hruška nabízí pod vlastní značkou Hruška řadu výrobků od mléčných výrobků, čajů, ochucených a přírodních vod až po koláče a cukrovinky. Chlazené saláty a pečivo se vyrábí přímo v podniku.

TELEFON: 585 119 138

E–MAIL: info@mohruska.cz

ADRESA:
Maloobchodní síť Hruška, spol. s. r. o.
Táboritů 1,
772 00 Olomouc

Společnost Hruška, spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Maloobchodní prodejny Hruška však vznikly až o devět let později. Za svou více než dvacetiletou historii se těší velké oblibě, o čemž svědčí počet více než šesti set otevřených obchodů v naší oblasti. Prodejnu najdete téměř ve všech městech a obcích, např. v Brně, Havířově, Břeclavi, Boskovicích a dalších.

Lidé také hledají