Logo Glóbus – letáky Glóbus

Akční letáky

Glóbus

Akční leták

Glóbus leták

Akční leták Glóbus vždy informuje o akcích Glóbus na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Glóbus jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Glóbus. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Glóbus se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Glóbus samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Glóbus leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.globus.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Glóbus a informuje o akčních cenách Glóbus, akcích Glóbus a slevách Glóbus na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Glóbus také další služby. Samozřejmostí je také online leták Glóbus na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Glóbus nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. Glóbus vydává nový leták každý čtvrtek.

Akční leták obchodu na tento týden 09/07/2022.
Archiv letáků Glóbus naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Glóbus otevírací doba

Podívejte se, kdy má Glóbus otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Glóbus jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Glóbus leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Glóbus – letáky Glóbus
7:00 – 21:00
Nejčastější otevírací doba Glóbus prodejen.

Otevírací doba Glóbus ve státní svátek

informace o obchodu

Glóbus

Glóbus je oblíbený řetězec nejen v České republice.

V každém hypermarketu Globus najdete vlastní řeznictví, pekařství a restauraci. Vše je zde připravováno od základu a z nejkvalitnějších surovin.
Už od začátku působení v České republice podporujeme Globus celou řadou charitativních projektů.

To, co si vyberete v letáku, nebude vyprodáno. Pokud inzerované zboží není aktuálně k dispozici, společnost Globus je do 14 dnů zpřístupní. Pokud požadované zboží nebude v této lhůtě k dispozici, nabídne vám Globus srovnatelné zboží stejné nebo lepší kvality za stejnou akční cenu (neplatí pro zboží označené jako VYPRODÁNO). Zboží je vám k dispozici po dobu 14 dnů od okamžiku, kdy vás informujeme o jeho dostupnosti.

Zakoupené zboží můžete vrátit nebo vyměnit do 30 dnů bez udání důvodu. Potřebujete pouze účtenku a zakoupené zboží v původním nepoškozeném obalu. Vrátit lze pouze nepoužité zboží v množství pro domácnost. Potraviny lze vrátit pouze před uplynutím doporučené doby použitelnosti. Květiny lze vrátit pouze v dobrém stavu bez zjevných vad. CD, DVD/Blu-ray, audiokazety, VHS kazety, knihy, PC hry, špunty do uší, šperky, výrobky na zakázku, léky s omezeným použitím, spodní prádlo a plavky, vyvolané fotografie, zboží ze dvora a zboží s registrační značkou vozidla nelze vyměnit ani vrátit.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 800 241 242

E-MAIL: info@globus.cz

ADRESA:
Globus ČR, v.o.s.
Kostelecká 822/75
19600 Praha 9 Čakovice

IČ: 63473291
DIČ: CZ63473291
tel.: 283 066 111
fax: 286 590 530 (podatelna)

V roce 1828 si Franz Bruch, zakladatel společnosti Globus, otevřel v sárském St.Wendelu malý obchod s potravinami, který provozoval až do roku 1865. Společnost vzkvétala, rostla a byla inovativní. V 60. letech přišla s významnou inovací: samoobslužným prodejem. K supermarketům, které známe, byl jen malý krůček. Navzdory velikosti a počtu prodejen je Globus stále rodinným podnikem s osobním přístupem k zákazníkům.

15. dubna 1828 sliboval Franz Josef Bruch ve své první reklamě zákazníkům “nejlevnější a nejopravdovější služby”, což z dnešního pohledu znamená slib vstřícnosti a poctivosti.

V roce 1996 společnost Globus odvedla v ČR skutečně průkopnickou práci. Byli jsme první hypermarket, který vstoupil na náš trh. Byl to riskantní krok, protože nikdo nevěděl, jak budou zákazníci reagovat na obchody typu hypermarket. Neodmítli by je? Neudělali to. Výsledkem je úspěch. Pochopili, že v České republice musí dosáhnout evropské úrovně v rekordním tempu. Každý den nabízet víc než ostatní, každý den bojovat o svou přízeň.

Lidé také hledají