Logo FLOP – letáky FLOP

Akční letáky

FLOP

Akční leták

FLOP leták

Akční leták FLOP vždy informuje o akcích FLOP na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v FLOP jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku FLOP. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách FLOP se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku FLOP samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i FLOP leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.flop-potraviny.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták FLOP a informuje o akčních cenách FLOP, akcích FLOP a slevách FLOP na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí FLOP také další služby. Samozřejmostí je také online leták FLOP na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude FLOP nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. FLOP vydává nový leták každou středu.

Akční leták obchodu na tento týden 08/07/2022.
Archiv letáků FLOP naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

FLOP otevírací doba

Podívejte se, kdy má FLOP otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba FLOP jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální FLOP leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo FLOP – letáky FLOP
6:30 – 18:00
Nejčastější otevírací doba FLOP prodejen.

Otevírací doba FLOP ve státní svátek

informace o obchodu

FLOP

FLOP je oblíbený řetězec nejen v České republice.

FLOP je stabilní česká společnost, která kombinuje franšízové a smluvní podnikání. Zakládajícím členem a vedoucím sítě je společnost FLOSMAN a.s.
Společnost FLOP neustále rozšiřuje svůj sortiment a dbá na kvalitu a dobrou cenu. Svůj sortiment pravidelně doplňuje o nové produkty, které vybírá obchodní oddělení s pomocí zkušených poradců. Zákazníci vysoce oceňují například sortiment uzenin a mléčných výrobků. Obchody se nacházejí v centrech měst a obcí nebo na snadno dostupných místech a jsou vybaveny tak, aby nakupování bylo pro zákazníky příjemné a pohodlné. Personál je vždy připraven poradit vám s výběrem zboží a zodpovědět vaše dotazy.

Stále pro vás připravuje něco nového. FLOP zavádí dárkové karty a věrnostní program, v němž můžete s kartou TOP získat řadu výhod. V obchodech si můžete dobít kredit mobilního telefonu, platit poukázkami na nákup potravin nebo využít službu CAHSBACK. Dvakrát měsíčně společnost vydává propagační brožuru, kde si můžete vybrat z široké nabídky nebo sledovat víkendové akce a nakupovat za opravdu nejlepší ceny. Můžete se účastnit pravidelných soutěží a vyhrát zajímavé a atraktivní ceny.

TELEFON: 381 791 325

E-MAIL: info@flosman.cz

ADRESA:
Chýnovská 1917/9
Tábor 390 02

IČO: 09776648
DIČ: CZ09776648
C 31557 vedená u Krajského soudu
v Českých Budějovicích

Od roku 1997 obchoduje nejen s potravinami, ale také s drogistickým sortimentem. Prioritou je spolupráce s regionálními výrobci a místními dodavateli. Zaměřuje se na prodej českých výrobků s důrazem na kvalitu a čerstvost. Slogan společnosti zní “Flop je vaše jistota” a snaží se, aby si zákazníci vždy vybírali osvědčené produkty, které znají a na které dostanou záruku kvality. V roce 2021 získala 100 % akcií společnosti FOSMAN a.s. investiční společnost Oriens a společnost byla přejmenována na FLOSMAN s.r.o..

Lidé také hledají