Logo COOP – letáky COOP

Akční letáky

COOP

Akční leták

COOP leták

Akční leták COOP vždy informuje o akcích COOP na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v COOP jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku COOP. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách COOP se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku COOP samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i COOP leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.skupina.coop. Portál Slevinov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták COOP a informuje o akčních cenách COOP, akcích COOP a slevách COOP na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí COOP také další služby. Samozřejmostí je také online leták COOP na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude COOP nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. COOP vydává nový leták každou středu.

Akční leták obchodu na tento týden 08/07/2022.
Archiv letáků COOP naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

COOP otevírací doba

Podívejte se, kdy má COOP otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba COOP jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální COOP leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo COOP – letáky COOP
7:00 – 17:00
Nejčastější otevírací doba COOP prodejen.

Otevírací doba COOP ve státní svátek

informace o obchodu

COOP

COOP je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (skupina COOP) sdružuje 46 spotřebních družstev, která provozují celkem asi 2 500 prodejen s celkovou prodejní plochou přibližně 400 000 m2 a zaměstnávají přes 13 000 lidí. V roce 2020 dosáhla česká a moravská spotřební družstva obratu téměř 33 miliard korun. Počet členů družstev přesahuje 100 000.

Členská družstva vystupují pod společnou značkou COOP, která je největší sítí prodejen potravin v České republice. Centrální nákup probíhá prostřednictvím dvou nákupních center, COOP Centrum družstvo Praha a COOP Morava Brno. Více než 400 prodejen potravin je začleněno do maloobchodních řetězců COOP TUTY, COOP TIP, COOP TERNO a COOP DISKONT. Kromě podnikatelské činnosti provozuje SČMSD také osm středních odborných škol, manažerský institut a vlastního virtuálního mobilního operátora COOP Mobil.

TELEFON: +420 224 106 334

E-MAIL: scmsd@coop.cz

ADRESA:
Svaz českých a moravských spotřebních družstev
U Rajské zahrady 3/1912
130 00 Praha 3

Družstevní myšlenka měla v českých zemích tradici již v 19. století, kdy drobní spotřebitelé a výrobci zakládali různá spotřební a výrobní družstva za účelem společného hospodaření a provozování obchodů, prodejen, restaurací apod. Více na www.skupina.coop.

Lidé také hledají