Logo ČEPOS – letáky ČEPOS

Akční letáky

ČEPOS

Akční leták

ČEPOS leták

Akční ČEPOS leták vždy informuje o akcích ČEPOS na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v ČEPOSU jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku ČEPOS. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách ČEPOS se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

Kromě výrobků pod vlastní značkou Česká cena připravují pravidelně propagační brožury pro vybrané maloobchodní zákazníky. V těchto brožurách představují velkoobchody sdružené v Nákupní alianci ČEPOS svůj aktuální sortiment potravin a základních nepotravinářských výrobků za mimořádně výhodné ceny.

V novém letáku ČEPOS samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i ČEPOS leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.cepos.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták ČEPOS a informuje o akčních cenách ČEPOS, akcích ČEPOS a slevách ČEPOS na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí ČEPOS také další služby. Samozřejmostí je také online leták ČEPOS na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude ČEPOS nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Aktuální ČEPOS leták vydává ve středu. Reklamní leták ČEPOS je vydáván s téměř měsíční platností.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V ČEPOSU je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 11/07/2022.
Archiv letáků ČEPOS naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

ČEPOS otevírací doba

Podívejte se, kdy má ČEPOS otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba ČEPOS jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální ČEPOS leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo ČEPOS – letáky ČEPOS
Nejčastější otevírací doba ČEPOS prodejen.

Otevírací doba ČEPOS ve státní svátek

informace o obchodu

ČEPOS

ČEPOS je oblíbený řetězec nejen v České republice.

V roce 2002 společnost zavedla výrobky pod vlastní značkou Česká cena, aby dále zvýšila konkurenceschopnost společnosti v maloobchodním sektoru. Výrobky s vlastní značkou Česká cena denně přesvědčují širokou škálu zákazníků, že potraviny lze nabízet za atraktivní cenu a v trvale vysoké kvalitě.

Základní charakteristiky výrobků privátní značky Česká cena:
– nejvýhodnější poměr cena/výkon za srovnatelných tržních podmínek.
– certifikovaní dodavatelé se zárukou spolehlivosti dodávek
– základní sortiment potravin vhodných pro všechny formy prodeje a dostupných v celé velkoobchodní síti.
– výrazný cenový rozdíl ve srovnání se značkovými výrobky
– potenciál vyšší ziskovosti

V současné době ČEPOS sdružuje více než deset velkoobchodů působících ve všech částech České republiky: Brabec velkoobchod, Česká potravinářská obchodní, EFIOS trading, Jihlavské potraviny, Koruna PB, Kubík, LUKO, MANEO, RAPO Brno, RAST plus, UNIKOM, VIDEN plus.

Společnost ČEPOS – Česká potravinářská obchodní a.s. má uzavřeny smlouvy s více než 150 dodavateli, díky kterým je schopna pokrýt celý sortiment potravinářských výrobků. Nejdůležitější z nich jsou najdete na webových stránkách společnosti: www.cepos.cz.

TELEFON: 233 311 405

E-MAIL: info@cepos.cz

ADRESA:
ČEPOS – Česká potravinářská obchodní a.s.
Žukovského 888/2
161 00 Praha 6 – Ruzyně
(objekt Delta A)

Nákupní aliance ČEPOS je největším sdružením velkoobchodů s nápoji a potravinami působících na českém nezávislém trhu.
Od svého založení v roce 1996 se společnost ČEPOS dynamicky rozvíjela. ČEPOS je akciová společnost vlastněná regionálními velkoobchodními sklady, která působí v oblasti distribuce potravin a nápojů trvalého charakteru a působí na celém území České republiky. Hlavním úkolem nákupní aliance ČEPOS je zajistit všem svým členům – velkoobchodníkům s trvanlivými potravinami – konkurenceschopné obchodní podmínky s dodavateli na českém trhu.

Lidé také hledají