Logo CBA – letáky CBA

Akční letáky

CBA

Akční leták

CBA leták

Akční leták CBA vždy informuje o akcích CBA na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v CBA jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku CBA. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách CBA se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku CBA samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i CBA leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.cba.cz. Portál Slevinov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták CBA a informuje o akčních cenách CBA, akcích CBA a slevách CBA na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí CBA také další služby. Samozřejmostí je také online leták CBA na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude CBA nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. CBA vydává nový leták každou středu.

Akční leták obchodu na tento týden 07/07/2022.
Archiv letáků CBA naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

CBA otevírací doba

Podívejte se, kdy má CBA otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba CBA jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální CBA leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo CBA – letáky CBA
Různá
Nejčastější otevírací doba CBA prodejen.

Otevírací doba CBA ve státní svátek

informace o obchodu

CBA

CBA je oblíbený řetězec nejen v České republice.

CBA prodejny se aktuálně nacházejí již v každém kraji České republiky. Můžete si vybrat z více jak 1000 prodejen.

Ke konci roku 2005 obsahovalo portfolio CBA CZ cca 15 produktů pod značkou CBA, v roce 2006 se tento počet zvýšil na 125 produktů. Podle sortimentu CBA je aktuálně nabízeno přes 400 produktů v 15 produktových zprávách. Všechny tyto produkty jsou pečlivě vybírány tak, aby splňovaly vysoké standardy a uspokojily tak každodenní potřeby vás – našich zákazníků. Vyzkoušejte produkty s logem CBA a posuďte sami.

TELEFON: 583 313 272
E-MAIL: info@cba.cz

Družstvo CBA CZ je sdružení velkoobchodů a maloobchodních jednotek, které má v současnosti přes 1000 prodejen a vytváří obrat více než 4 miliardy Kč.

Příběh začal před více než dvaceti lety, kdy předseda dnešního družstva CBA CZ pan Roman Mazák se svými společníky podnikal v potravinách a založili velkoobchod Nuget. Téměř ve stejné době byla v Maďarsku založena CBA. Postupem času došlo k úspěchům a rozvoji obou nezávislých částí, jak českého velkoobchodu Nuget, tak maďarské skupiny.

Více na stránkách obchodu www.cba.cz.

Lidé také hledají