Logo Billa – letáky Billa

Akční letáky

Billa

Akční leták

Billa leták

Akční leták Billa vždy informuje o akcích Billa na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v Bille jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku Billa. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách Billa se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku Billa samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i Billa leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.billa.cz. Portál Slevinov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták Billa a informuje o akčních cenách Billa, akcích Billa a slevách Billa na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí Billa také další služby. Samozřejmostí je také online leták Billa na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude Billa nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun. Billa vydává nový leták každý týden.

Akční leták obchodu na tento týden 03/07/2022.
Archiv letáků Billa naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

Billa otevírací doba

Podívejte se, kdy má Billa otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba Billa jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální Billa leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo Billa – letáky Billa
7:00 – 21:00
Nejčastější otevírací doba Billa prodejen.

Otevírací doba Billa ve státní svátek

informace o obchodu

Billa

Billa je oblíbený řetězec nejen v České republice.

BILLA je zkratka německý slov a znamená “levný obchod”. Rakouská značka řetězce supermarketů vlastněných společností BILLA, spol. s.r.o., patří do skupiny REWE. V současnosti působí ve své domovské zemi Rakousku, České republice, Slovensku a Bulharsku.

Společnost zaměstnává v České republice přes 6 500 lidí, kteří pracují ve 245 pobočkách.

ZÁKAZNICKÁ LINKA: 800 153 976, Po – Pá 8:00 – 18:00
E-MAIL: info@billa.cz

ADRESA:
BILLA, spol. s.r.o.
Modletice 67, 251 01 Říčany u Prahy

IČ: 00685976
DIČ: CZ00685976
Zápis v obchodním rejstříku:
Městský soud v Praze, odd. C, vložka 61519

Rakušan Karl Wlaschek (1917-2015) z Vídně založil společnost 7. prosince 1953 a otevřel tak první diskont s drogistickým zbožím. Díky širokému sortimentu zboží a nízkým cenám se jeho firma začala rychle rozrůstat a expandovat na další mosty v Rakousku. Na začátku 60. let již fungovalo 45 poboček a v roce 1961 byl zaveden jednotný název Billa v celé obchodní síti. V témže roce byl zaveden samoobslužný prodej.

V 60. a 70. letech 20. století firma rostla a rozšiřovala sortiment (vznikly sesterské firmy jako BIPA, LIBRO, EMMA aj.). Společnost využila úpadku východního bloku a začala expandovat do Polska, Maďarska, Slovenska a České republiky (1990). 3. února 2000 byl otevřen první obchod na Ukrajině v Kyjevě. V roce 1996 společnost koupila německá REWE Group.

V České republice otevřela BILLA svou první prodejnu v Brně 26. října 1991. O rok později následovaly další dvě pobočky v Praze a Prostějově. V následujících letech se rozšířily na 5-8 poboček ročně. K dalšímu zrychlení došlo na podzim roku 1997, kdy bylo vybudováno nové sídlo společnosti a sklad v Praze – Modleticích. Na přelomu roku 2007/2008 převzala 97 supermarketů Delvita. V roce 2019 měla obrat více než 34 miliard korun. K začátku roku 2020 má BILLA v České republice 233 poboček a zaměstnává více než 6 000 lidí.

Lidé také hledají