Logo BALA – letáky BALA

Akční letáky

BALA

Akční leták

BALA leták

Akční BALA leták vždy informuje o akcích BALA na vybraný sortiment a o plánovaných akcích na další týden. Všechny oblíbené a sezónní produkty v prodeji v BALE jsou vždy nabízeny v aktuálním letáku BALA. Zákazníci v něm najdou informace o nových produktech a výhodných nabídkách BALA se slevami na vybraný sortiment masa, biopotravin, bezlepkových a veganských potravin. Alkoholu, drogerie, domácích potřeb, doplňků a hobby potřeb.

V novém letáku BALA samozřejmě nechybí ani široká nabídka potravin za skvělé ceny. Vyplatí se tedy sledovat i BALA leták příští týden dostupný v papírové i online podobě na www.mojebala.cz. Portál Slevínov poskytuje svým uživatelům také aktuální leták BALA a informuje o akčních cenách BALA, akcích BALA a slevách BALA na vybrané produkty.

Kromě široké nabídky produktů nabízí BALA také další služby. Samozřejmostí je také online leták BALA na příští týden. Leták si můžete prohlédnout na svém mobilním telefonu nebo počítači kdykoli. Aktuální leták na tento týden je tak vždy k dispozici a můžete si ho kdykoli prohlédnout. Díky online letáku předem víte, jaké akční ceny bude BALA nabízet příští týden a můžete tak při každém nákupu ušetřit stovky korun.

Akční letáky BALA jsou vydávány dvakrát měsíčně a jsou platné přibližně 10 dní. Obchody zařazené do kategorie BALA jsou povinny dodržovat ceny uvedené v reklamním letáku BALA.

Nepropásněte novinky na trhu ani časově omezené akční zboží. Máte slabost pro dobré sýry a mléčné výrobky, pečivo, uzeninu, ovoce i zeleninu nebo třeba víno a dobrou zmrzlinu? V BALE je prostě zkrátka všechno.

Akční leták obchodu na tento týden 11/07/2022.
Archiv letáků BALA naleznete přímo na webových stránkách obchodu.

Na webových stránkách ochodu si objednejte leták do mailu a už vám neuteče žádná akční nabídka.

Nejčastěji otevřeno

BALA otevírací doba

Podívejte se, kdy má BALA otevřeno a jak je to s otevírací dobou ve státní svátek.
Otevírací doba BALA jednotlivých prodejen se u každé liší. Kompletní seznam prodejen a jejich přesnou otevírací dobu spolu s interaktivní mapou, informacemi o sortimentu zboží na dané prodejně, službách, adresou a kontaktem naleznete na stránkách prodejny.
Snadno zde najdou aktuální BALA leták s širokou nabídkou potravin a dalšího zboží se slevou.
Logo BALA – letáky BALA
6:00 – 18:00
Nejčastější otevírací doba BALA prodejen.

Otevírací doba BALA ve státní svátek

informace o obchodu

BALA

BALA je oblíbený řetězec nejen v České republice.

Maloobchodní řetězec BALA je prvním nezávislým potravinářským řetězcem v České republice, který má v současné době více než 1 500 členů ve svých řetězcích Bala a Bala Gastro ve všech regionech České republiky.
BALA spolupracuje se všemi významnými českými dodavateli a výrobci. Na pultech sítě BALA najdete více než 140 druhů výrobků vlastní značky Česká cena, kterou v roce 2002 uvedla na trh mateřská společnost maloobchodní sítě BALA, společnost ČEPOS (Česká potravinářská obchodní a.s.).
BALA spolupracuje se svými členy formou franchisingu a poskytuje jim veškerou marketingovou podporu a zajišťuje nejlepší obchodní podmínky.

TELEFON: 233 311 405

E-MAIL: bala@bala.cz

ADRESA:
MALOOBCHODNÍ SÍŤ BALA, S. R. O.
Žukovského 888/2, Ruzyně,
161 00 Praha 6

IČ: 65141644
DIČ: CZ65141644

Společnost BALA vznikla v roce 1996 jako sdružení dvou desítek menších nezávislých prodejen potravin na Moravě, aby společným nákupem čelila cenovému tlaku nadnárodních řetězců. Národní rozvoj společnosti Bala začal v roce 1996, kdy se stala dceřinou společností nákupní aliance ČEPOS.

Společnost Bala Gastro byla založena v roce 2002 a je součástí maloobchodní sítě BALA. Společnost se specializuje především na dodávky potravinářských a cateringových potřeb v gastroobalech.

Lidé také hledají