Bezkontaktní teploměr se slevou 30 %

9. 2. 2020

Sdílejte tuto nabídku svým blízkým, ať také ušetří:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
E-mailem

V období chřipkové epidemie je dobré pravidelně měřit teplotu nemocného. Ideálně pomocí rychlého a přesného teploměru. Tím může být třeba bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART, který nyní koupíte se slevou 30 %.

Bezkontaktní teploměr měří pomocí infračerveného záření, měření je rychlé a hlavně přesné. Rychlost oceníte zejména u malých dětí, ale i u starších bude měření teploty o dost pohodlnější.

Využití naleznete ale i v měření teploty příkrmů, nebo vody.

Původní cena teploměru deklarovaná webem Pilulka.cz je 999 Kč. Lekárna.cz dokonce uvádí původní cenu 1129 Kč. Což není úplně standardní cena. Na internetu se nejvyšší cena pohybuje okolo 850 Kč, ale dá se běžně sehnat za nižší cenu 699 Kč. To však nemění nic na faktu, že se i tak jedná o kvalitní teploměr za dobrou cenu.

Navíc na eshopu Pilulka.cz je teploměr ve výběru produktů, které mají dopravu zdarma.

Bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART s krabicí a baterky
Bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART

Kvalitu teploměru potvrzují i zákaznické recenze. Ty jsou ve většině případů jen pozitivní. Například paní Ilona H.: ‚‚Rychlé, pohodlné a přesné měření teploty miminka, i např. vody na příkrmy.‘‘

Zakoupit můžete na e-shopech:

pulilka.cz logo
lékárna.cz logo

Štítky

Sdílejte tuto nabídku svým blízkým, ať také ušetří:

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
E-mailem

Podobné akce

Nové akce ihned na e-mail?

Chcete se dozvědět o všech nových akcích jako první? Přihlaste se k odběru našeho slevového zpravodaje a už vám žádná akce neunikne. Získáte naprostý přehled a ušetříte.